Siekiant pagerinti paslaugos kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (Angl. Cookies)

Apie mus

SVEIKI, malonu, kad apsilankėte interneto svetainių ir elektroninių parduotuvių nuomos paslaugą pristatančioje interneto svetainėje.


Savo veiklą interneto svetainių ir elektroninių parduotuvių kūrimo versle pradėjome jau 2009 metais. Visi komandos nariai, tik skirtingose įmonėse, dirbome su šia veikla susijusius darbus. 


Norėdami teikti paslaugas pagal savo viziją, 2013 metų rugsėjo 03 dieną įsteigėme bendrą įmonę, pavadinimu Elektroninės Vizijos. Nuo to laiko kūrėme įvairiausio pobūdžio projektus. Naujienų portalus, reprezentacines interneto svetaines, elektronines parduotuves, interneto svetaines mokymo įstaigoms.


Vedami socialinės žiniasklaidos idėjos, sukūrėme ir administruojame savo miesto socialinės žiniasklaidos portalą  „Šiaulių Dienos“. Tai miesto naujienų portalas kuris leidžia apie savo veiklas rašyti ir jas pristatyti patiems skaitytojams, įmonių atstovams ar įstaigų atstovams. Savo darbui palengvinti susikūrėme elektroninių sąskaitų išrašymo sistemą internete, „El.sąskaita.lt“. Sistema paprasta, tačiau labai patogi darbui ir taupo mūsų laiką, o laikas - pinigai... Savo žiniomis ir sugebėjimais prisidėjome prie išmaniosios IP televizijos kūrimo darbų. www.plius.tv


Bendradarbiaujame ir aptarnaujame daugiau kaip 50 mokymo įstaigų visoje Lietuvoje. Tam tikslui sukūrėme projektą Mokymo Įstaigų Registras (www.mir.lt) - Interneto svetainės mokymo įstaigoms. Aptarnaujame kultūros sektoriaus interneto svetaines (nuolatos talpiname informaciją). Kuriame interneto katalogus Lietuvos turizmo sektoriaus atstovams. Sukūrėme daug sėkmingų projektų privačiam sektoriui. Mūsų tikslas, kad Jūsų interneto svetainė duotų grąžą, t.y. generuotų užklausas apie Jūsų teikiamas paslaugas... 


Kurdami ir plėtodami savo klientų veiklas pastebėjome, kad daugiau nei 60% mūsų sutiktų verslo atstovų ar įstaigų atstovų savo internetiniam įvaizdžiui skiria mažai dėmesio, o pagrindinė to priežastis - „Didelis vienkartinis mokestis už geros interneto svetainės sukūrimą“.


Norėdami ir siekdami, kad kiekviena įmonė, įstaiga ar organizacija turėtų kokybiškas ir lengvai valdomas įvaizdžio formavimo internete ar elektroninio verslo vystymo internete priemones, nusprendėme teikti interneto svetainių ir elektroninių parduotuvių nuomos paslaugas.


Tam tikslui sudarėme susitarimus su didžiausiais ir mažiau žinomais teminių interneto svetainių ir elektroninių parduotuvių kūrėjais visoje Europoje ir pasaulyje, todėl drąsiai galime teigti, kad Jums pasiūlysime visus reikiamus sprendimus tam, kad estetiškai, tvarkingai, šiuolaikiškai ir moderniai pateikti informaciją apie Jūsų veiklas bei paslaugas, o jei reikia - suteiksime galimybę pradėti savo elektroninės prekybos verslą.


Reikia interneto svetainės ar elektroninės parduotuvės su unikaliais techniniais sprendimais? Maloniai prašome kreiptis... Reikia paprasto sprendimo internetiniam paslaugų pristatymui ar standartinei elektroninei prekybai vystyti? Maloniai prašome kreiptis...


Kviečiame Jus susipažinti. 


Pagarbiai,

Elektroninės Vizijos, MB kolektyvas